Liikmed

Age Kõiveer

Vormsi Põhikooli rootsi keele õpetaja

Aadress: Jonase talu, Rumpo küla

Telefon: 53074046

E-post: agekoiveer@gmail.com

Algor Streng

Sepistamine, puupaatide ehitamine, rookatuste valmistamine
Aadress:  Ulase talu, Rumpo küla
Telefon: 5187190
E-post: algor.streng@gmail.com

Annika Adams

Aadress: Hullo küla, Vormsi
E-post: annika.adams@gmail.com

Anu Johani 
Pitskoelised kudumid (Haapsalu sallid, pitskoelised kampsunid), 
kootud nukud Vormsi riietes, heegeldamine
Aadress: Hullo küla, Vormsi
Telefon: 552 8007
E-post: anu.johani@gmail.com

Armilda Hokkonen

 Küpsetised

Aadress:  Tomase talu, Kersleti küla

Telefon: 4723173

Eda Leesalu 
Keraamika ja savitööd, puupõletuse ehted
Telefon: 5135055
E-post: edaleesalu@gmail.com 

Eha Salus

Taimedega värvitud lõngad, lambavilla tekid-padjad, pargitud nahad

Aadress:  Laarase talu, Rälby küla

Telefon:  53936359

E-post: ehasalus@gmail.com

Ela Streng

Kangakudumistööd: vardakotid, kurruseelikukangas

Aadress:  Strengi talu, Hullo küla

Telefon:  53987327

E-post: strengitalu@gmail.com


Elle Puurmann

Traditsioonilise looduskasutusega seotud arendusprojektid

Aadress:  Kooli talu, Kersleti küla

Telefon:  5174811

E-post: elle@vormsi.ee


Ene Rand

Vormsi rahvarõivad: sokid, sõrmkindad, seelik, varrukad, tanu, põll

Aadress:  Ploomi talu, Hullo küla

Telefon:  53421992

E-post: ene.rand@gmail.com


Ene Sarapuu

MTÜ Kodukant Läänemaa tegevjuht

Aadress:  Smes talu, Rälby küla

Telefon:  56653668

E-post:  ene@kklm.ee

Epp Libe

Loodusretked looduslikest materjalidest loovtöötubadega; kasetohutööd; pilliroog (roopaber, roopill, roosulg jms); seenepaberid, -tindid, -värvimised

Aadress: Rumpo küla

Telefon: +372 56459329

E-post: epplibe@gmail.com

Heily Piip

Aadress: Hullo küla, Vormsi

Telefon: 53405385

 

Helle Rinnak

Vormsi kindad-sokid, kangakudumistööd, gobeläänid, viltimine
Aadress:  Laurase talu, Sviby küla
Telefon: 53316317

E-post: h.rinnak@gmail.com

Inge Reiman

Johanna-Liisa Müürisepp

Kindad, sokid, heegeldustööd, viltimine

Aadress: Laurase talu, Sviby küla
Telefon: 58198244

E-post: johanna.muurisepp@gmail.com

Kadi Kivilo

Vormsi Põhikooli emakeele ja kirjanduse õpetaja

Aadress: Solhemi talu 4, Hullo küla
Telefon:  5538100

E-post: Kadi.Kivilo@gmail.com


Kristi Erkmann

Kudumine, tikkimine, küünlad

Aadress: Larsa talu, Sviby küla

Telefon: 5288593

E-post: kristi.erkmann@gmail.com


Kristina Rajando

Vormsi laste rahvarõivad, traditsiooniline nahatöö (kodune nahaparkimine)
Aadress: Aia talu, Hullo küla
Telefon:  56616395

E-post: Kristina.Rajando@gmail.com


Leili Vanaküla

Tillukesed kindad

Aadress: Maas-Tomase talu, Kersleti küla

Telefon:  4723185

Liisa Tomasberg

Maarja Koppelmaa

Kindad, sokid, heegeldatud ehted, kootud kotid, puust ja luust ehted

Aadress: Rehemäe talu, Hullo küla

Telefon:  56472868

E-post: Maarja.Koppelmaa@gmail.com


Margit Salupõld

Aadress: Hullo küla, Vormsi

Telefon: 53734745

E-post: msalupold@gmail.com

Mari-Ann Tui

Siidimaal

Aadress: Hullo küla, Vormsi

Telefon: 56844589

Mari Mirjam Vaidla 

Naha parkimine, keraamika, luutöö.

Norra Finnfall 608, Kvarnfall

71491, Kopparberg

Rootsi


Marja Leskinen

Aadress: Lassa talu, Hullo

Telefon: Marjaleskinen@elisanet.fi

Marju Kaev

Marju Tamm

Telgedel kudumine, haapsalu sallide ja vormsi kirivööde kudumine, kodused seebid.

Aadress: Ulase talu, Rumpo küla

Telefon: 5653100

E-post: marjutamm@yahoo.com


Marju Terro

Vormsi giid, rootsi ja inglise keele tõlk

Aadress: Larase talu, Rälby küla

Telefon: 56603480

E-post: marju@vormsi.ee

Merike Liivlaid

Meeste sokid, nahkvestid- ja sussid, lambavillatekid

Aadress: Soobasauna talu, Läänemaa

Telefon:  53463750

E-post: liivlaidot2@hot.ee

Merit Kaabel

Olger Berggren

Priit Halberg

Reet Berggren

Taimedega värvitud lõngad

Aadress: Aiaääre talu, Hullo küla

Telefon:  56986055

E-post: reet.berggren@gmail.com


Riina Jaaniste

Heegeldamine: õlarätid, beebitekid, mütsid, linikud, kardinad, mänguasjad, väikeste nukkude riided jne. Kudumine: haapsalu rätt, sallid, mütsid, sokid, kindad jms.

Aadress: Suuremõisa Holm, Kadastiku

E-post: riina.jaaniste@gmail.com


Rutt Veide

Looduslikud värvid viimistluses, restaureerimisalased koolitused (viimistlus, puitehitised, mööbel), kivist ehted, makramee, küünlad, tõrvaseebid, heegeldamine.

Aadress: Metsavahi-Hermase talu, Suuremõisa

Tel: 566 76544

E-post: rutt.veide@gmail.com

Koduleht: www.coloratum.ee


Sibylle Thüring-Mühlemann

Sirje Veedler

Tanja Saard

Kaltsuvaipade kudumine, tikkimine

Aadress: Stoase talu, Rumpo küla

Telefon:  53907421

E-post: tanjasaard@gmail.com

Tatjana Sääs

Töötubade korraldamine, ehted, albumid, kaardid

Telefon: 55535829

E-post: siilike36@gmail.com

https://www.facebook.com/siilikesetootoad

Insta: Tanja tegemised

Veronika Isberg

Varrastel ja telgedel kudumine, heegeldamine, õmblemine, tellimustööd

Aadress: Aspelini talu, Hullo küla

Tel: 53421415

E-post: veronika.isberg@gmail.com





Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar