Liikmed



Age Kõiveer
 Vormsi Põhikooli koduloo ja loodusainete õpetaja
Vaibad ja bindbongenid
Aadress: Jonase talu, Rumpo küla
Telefon: 53074046
E-post: agekoiveer@gmail.com

Algor Streng
Sepistamine, puupaatide ehitamine, rookatuste valmistamine
Aadress:  Ulase talu, Rumpo küla
Telefon: 5187190
E-post: algor.streng@gmail.com

Annika Adams
Aadress: Hullo küla, Vormsi
E-post: annika.adams@gmail.com

Armilda Hokkonen
 Küpsetised
Aadress:  Tomase talu, Kersleti küla
Telefon: 4723173

Eha Salus
Taimedega värvitud lõngad, lambavilla tekid-padjad, pargitud nahad
Aadress:  Laarase talu, Rälby küla
Telefon:  53936359
E-post: ehasalus@gmail.com

Ela Streng
 Kangakudumistööd: vardakotid, kurruseelikukangas
Aadress:  Strengi talu, Hullo küla
Telefon:  53987327
E-post: strengitalu@hot.ee

Elle Puurmann
 Traditsioonilise looduskasutusega seotud arendusprojektid
Aadress:  Kooli talu, Kersleti küla
Telefon:  5174811
E-post: elle@vormsi.ee

Ene Rand
 Vormsi rahvarõivad: sokid, sõrmkindad, seelik, varrukad, tanu, põll
Aadress:  Ploomi talu, Hullo küla
Telefon:  53421992
E-post: ene.rand@gmail.com

Ene Sarapuu
 MTÜ Kodukant Läänemaa tegevjuht
Aadress:  Smes talu, Rälby küla
Telefon:  56653668
E-post:  ene@kklm.ee


Galina Kozevnikova
Kangakudumistööd
Aadress:  Laras talu, Sviby küla
Telefon: 4729463
Kangakudumistööd

Heliy Piip
Aadress: Hullo küla, Vormsi
Telefon: 53405385

Helgi Maurer
Kangakudumine, heegeldustööd, ehted, vardakotid
Aadress: Hansu talu, Hullo küla
Telefon: 56660113

Helle Rinnak
Vormsi kindad-sokid, kangakudumistööd, gobeläänid, viltimine
Aadress:  Laurase talu, Sviby küla
Telefon: 53316317
E-post: h.rinnak@gmail.com

Johanna-Liisa Müürisepp
Kindad, sokid, heegeldustööd, viltimine
Aadress: Laurase talu, Sviby küla
Telefon: 58198244

Kadi KiviloVormsi Põhikooli emakeele ja kirjanduse õpetaja
Aadress: Solhemi talu 4, Hullo küla
Telefon:  5538100
E-post: Kadi.Kivilo@gmail.com

Kristi Erkmann
Kudumine, tikkimine, küünlad
Aadress: Larsa talu, Sviby küla
Telefon: 5288593
E-post: kristi.erkmann@gmail.com

Kristina Rajando
Vormsi laste rahvarõivad, traditsiooniline nahatöö (kodune nahaparkimine)
Aadress: Aia talu, Hullo küla
Telefon:  56616395
E-post: Kristina.Rajando@gmail.com

Leili Vanaküla
Tillukesed kindad
Aadress: Maas-Tomase talu, Kersleti küla
Telefon:  4723185

Lia Ostapenko
Lõngad, taimedega värvitud lõngad, lambavillatekid, padjad, lambanahast sadulad randmesoojendajad ja mütsid
Aadress: Jonase talu, Diby küla
Telefon: 5241887
E-post: liao@hot.ee

Maarja Koppelmaa
Kindad, sokid, heegeldatud ehted, kootud kotid, puust ja luust ehted
Aadress: Rehemäe talu, Hullo küla
Telefon:  56472868
E-post: Maarja.Koppelmaa@gmail.com

Margit Salupõld
Aadress: Hullo küla, Vormsi
Telefon: 53734745
E-post: msalupold@gmail.com

Mari-Ann Tui
Siidimaal
Aadress: Hullo küla, Vormsi
Telefon: 56844589

Marja Leskinen
Aadress: Lassa talu, Hullo
Telefon: Marjaleskinen@elisanet.fi

Marju Kaev

Marju Tamm
Telgedel kudumine, haapsalu sallide ja vormsi kirivööde kudumine, kodused seebid.
Aadress: Ulase talu, Rumpo küla
Telefon: 5653100
E-post: marjutamm@yahoo.com

Marju Terro
Vormsi giid, rootsi ja inglise keele tõlk
Aadress: Larase talu, Rälby küla
Telefon: 56603480
E-post: marju@vormsi.ee

Merike Liivlaid
Meeste sokid, nahkvestid- ja sussid, lambavillatekid
Aadress: Soobasauna talu, Läänemaa
Telefon:  53463750
E-post: liivlaidot2@hot.ee

Merit Langi


Reet Berggren
Taimedega värvitud lõngad
Aadress: Aiaääre talu, Hullo küla
Telefon:  56986055
E-post: reet5555@hot.ee

Tanja Saard
Kaltsuvaipade kudumine, tikkimine
53907421Aadress: Stoase talu, Rumpo küla
Telefon:  53907421
E-post: tanjasaard@gmail.com

Tatjana Sääs
Töötubade korraldamine, ehted, albumid, kaardid
Telefon: 55535829
E-post: siilike36@gmail.com

1 kommentaar:

  1. Bir işletme kredisi mi arıyorsunuz? kişisel kredi, konut kredisi, araç kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, risk sermayesi vb. Veya herhangi bir nedenden dolayı bir banka veya finans kurumu tarafından bir krediniz reddedildi mi? Özel borç vermekteyiz, işletmelere ve kişilere% 2 faiz oranının düşük ve hesaplı faiz oranlarında borç vermekteyiz. İlgileniyorsanız Bizimle bugün (fredrickpetersonloan@gmail.com) bize ulaşın ve bugün kredinizi alın
    Saygılarımızla,
    Fredrick Peterson yatırım ekibi

    VastaKustuta